Jubileusz KGW Lipce Reymontowskie

Aktualności, GOKSIR, KULTURA

15 września jubileusz 85 – lecia działalności obchodziły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Lipcach Reymontowskich.
Mimo takiego jubileuszu, gospodynie chcą być aktywne, pokazać co umieją, podzielić się swoimi doświadczeniami i zdobyć kolejne. Nie zamykają się we własnym gronie, współpracują z innymi organizacjami i instytucjami oraz lokalnym samorządem.
Przyrządzone przez KGW potrawy zachwyciły już niejednego uczestnika organizowanych uroczystości i imprez, a także odnoszą sukcesy na kulinarnych konkursach.

Drogie Jubilatki!
Z okazji Jubileuszu 85-lecia istnienia składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy szczerego uznania dla zaangażowania Pań w upowszechnianie kultury i tradycji lipieckiej wsi. Wyrażamy wdzięczność i dziękujemy Paniom za aktywną działalność i wytrwałą pracę przy organizacji wielu imprez artystyczno-kulturalnych.
Niech krzewienie tradycji i kultury będzie Waszą pasją, niech przyczyni się do dalszego promowania i rozsławiania lipieckiej wsi. W tym, co przyjdzie Wam dalej czynić, niech nie zabraknie nowych twórczych pomysłów, a praca społeczna na rzecz drugich, niech dostarczy wielu satysfakcji wyrażanych wdzięcznością całej naszej społeczności.

Życzymy wszystkim Paniom wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich.