Pracowite dni A.Z.R. im. Wł. St. Reymonta

W minionym czasie Amatorski Zespół Regionalny im. Wł. St. Reymonta koncertował z programem ,,Wesele Boryny’’ aż w pięciu miejscowość. Lipiecki zespół można było podziwiać:
– 20 sierpnia w Rawie Mazowieckiej podczas cyklicznej imprezy „Raz Na ludowo – Weselna Reymontówka”;
– 2 września w Łodzi podczas największej imprezy promującej województwo łódzkie „Mixer Regionalny Łódzkie 2017”
– 2 września w Wieleninie podczas uroczystości dożynkowych, podsumowujących ostatnie zbiory i sukcesy rolników z terenu Gminy Uniejów;
– 3 września w Teresinie podczas dożynek gminnych gminy Teresin;
– 9 września w Tomaszowie Mazowieckim w Skansenie Rzeki Pilicy podczas eventu historycznego podsumowującego projekt „Kolej” na Reymonta.

16 września na ślubnym kobiercu stanęła nasza zespołowa para Dorota Rybus i Damian Czerwiński. Oboje są w lipieckim zespole od wielu lat. Ceremonię zaślubin uświetnił udział lipieckiego zespołu, którego członkowie ubrani byli w stroje ludowe. To kolejny ślub pary z zespołu.

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich.