WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Aktualności, GOKSIR, KULTURA
 
 
Miło nam zakomunikować że pracownica GOKSiR Ewelina Klimczyk została radną rady gminy w Lipcach Reymontowskich.
 
Startujący w wyborach do rady powiatu skierniewickiego Sławomir Supera – instruktor ds. sportu GOKSiR i trener koordynator naszej szkółki piłkarskiej zdobył najwięcej, bo 317 głosów spośród wszystkich 11 startujących do rady powiatu mieszkańców naszej gminy. Niestety ten wspaniały wynik pana Sławomira okazał się zbyt niski (brakło 37 głosów) aby został radnym powiatowym. W ten sposób nasza gmina nie ma przedstawiciela w radzie powiatu. A szkoda.
 
Dziękujemy wyborcom za obdarzenie zaufaniem naszych pracowników.
 
Gratulujemy naszej koleżance i naszemu koledze wspaniałych wyników wyborczych i życzymy wszystkiego najlepszego.
 
Jesteśmy z WAS dumni!