„Reymontowskie spotkanie z tradycją” – impreza finałowa

6 sierpnia w Chlebowie odbyła się impreza finałowa dla dzieci podsumowująca cykl warsztatów w ramach projektu „Reymontowskie spotkanie z tradycją”, której organizatorem był GOKSiR. Projekt został dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego.
W ramach imprezy odbył się piknik rodzinny, na którym uczestnicy warsztatów przeprowadzonych w poszczególnych wsiach zaprezentowali zdobyte umiejętności artystyczne – sztukę teatralną oraz występ taneczny. Zorganizowana została wystawa prac artystycznych, wykonanych przez dzieci podczas przeprowadzonych warsztatów z wycinanki łowickiej. Imprezę wzbogacił Turniej wsi Gminy Lipce Reymontowskie oraz uroczystości jubileuszowe 670 – lecia powstania wsi Chlebów.
W ramach projektu odbyły się warsztaty:
– bibułkarskie, które prowadziła Beata Burzyńska
– taneczne – Roksana Kierner
– teatralne – Małgorzata Puchalska
– wycinanka łowicka – Anna Czajka
Dziękujemy instruktorom, dzieciom i rodzicom za miłą współpracę oraz zaangażowanie.