Czytanie fragmentu powieści „Chłopi” Wł. St. Reymonta

Aktualności, EDUKACJA, GOKSIR
pn.: Czytanie fragmentu powieści „Chłopi” Wł. St. Reymonta

➡Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich.

➡Konkurs realizowany jest w celu uczczenia 154-rocznicy urodzin Wł. St. Reymonta.

➡Konkurs przeprowadzony będzie w 3 kategoriach wiekowych :
kategoria I – dzieci kl. I-III ze szkół podstawowych z terenu gminy Lipce R.
kategoria II – dzieci i młodzież kl. IV-VIII ze szkół podstawowych z terenu gminy Lipce R.
kategoria III – OPEN

➡Konkurs polega na zarejestrowaniu na nagraniu filmowym przeczytanego fragmentu z powieści „Chłopi” i przesłaniu nagrania do organizatora. Nagranie nie powinno przekroczyć 3 min.
➡Nagrania należy przesłać do dnia 5 maja 2021 r.
➡Nagrane filmiki ze swoją interpretacją czytanego fragmentu książki należy przesłać na adres e-mail: goksir@op.pl
➡Powołane przez organizatorów JURY oceniać będzie:
– interpretację tekstu
– kulturę słowa
– ogólny wyraz artystyczny.
➡Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 maja 2021 r., wyniki udostępnione będą na stronie goksirlipce.pl
➡O terminie oraz formie wręczenia nagród dla laureatów konkursu organizator poinformuje na stronie internetowej GOKSiR oraz na profilu Facebook.

➡TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA
Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich z siedzibą w Lipcach Reymontowskich (96-127) przy ulicy Reymonta 24.
➡DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA
Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: goksir@op.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
➡DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH
Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez email: inspektor@4consult.com.pl .
Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
➡CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA
Dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania oraz udziału uczestnika w konkursie pn.: Czytanie fragmentu powieści „Chłopi” Wł. St. Reymonta
➡ODBIORCY DANYCH LUB KATEGORIE ODBIORCÓW DANYCH
W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych powyżej, dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, na podstawie przepisów prawa.
➡OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych powyżej celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.
➡PRAWA PODMIOTÓW DANYCH
Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia swoich danych.
Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem.
➡PRAWO WNIESIENIA SKARGI
Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
➡INFORMACJA O DOWOLNOŚCI PODANIA DANYCH
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkowało niemożnością udziału w organizowanym konkursie pn.: Czytanie fragmentu powieści „Chłopi” Wł. St. Reymonta.