Stroik rodziny Maliszewskich

Protokół z oceny prac konkursowych GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ph. „Rodzinny stroik wielkanocny”

Aktualności, EDUKACJA, GOKSIR

Na konkurs plastyczny ph. „Rodzinny stroik wielkanocny”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich wpłynęło 9 prac konkursowych. Komisja przyznała nagrody wszystkim uczestnikom.

Nagrody ufundował Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich.

Nagrody za udział w konkursie będzie można odbierać od 19 kwietnia (poniedziałek), po wcześniejszym umówieniu się pod nr tel. 531-896-801 lub 46/831-61-79.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.