Zakończenia roku akademickiego 2016/17 Uniwersytetu Każdego Wieku

30 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2016/17 Uniwersytetu Każdego Wieku przy GOKSiR w Lipcach Reymontowskich.
Uroczystość rozpoczęła wizyta w Izbie Pamięci p. Heleny Pintarowej – długoletniej Dominikowej w „Weselu Boryny”, a następnie odbył się wernisaż wystawy malarstwa Barbary Bieleckiej – Woźniczko „Malarskie Przestrzenie”.
W podsumowaniu roku akademickiego wzięło udział ok. 50 osób, w tym wykładowcy oraz zaproszeni goście, wśród których była grupa studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bolimowa oraz Klubu Seniora „MAK” z Makowa.
Każdy student otrzymał dyplom ukończenia III roku studiów oraz zdjęcia z wyjazdy do Płocka, a wykładowcom wręczono podziękowania i upominki.
Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowano poczęstunek. Imprezę zakończyła wspólna zabawa.