SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOKSiR LIPCE REYMONTOWSKIE NA TURNIEJU W BERLINIE

Aktualności, GOKSIR, Szkółka Piłkarska

1 lipca br. grupa 2008 Szkółki Piłkarskiej na zaproszenie BSC Herty Berlin, wzięła udział w turnieju SUMMER CUP rozgrywanym w Berlinie. W turnieju wystawiliśmy 2 drużyny, które łącznie zagrały 16 meczów ze swoimi rówieśnikami z Niemiec. Ostatecznie w turnieju zajęliśmy 12 i 16 miejsce co dla nas jest ogromnym sukcesem. Poziom turnieju był bardzo wysoki, o czym przekonaliśmy się grając kolejne mecze z drużynami w Berlinie. Najważniejsze dla zawodników/ek podczas rozgrywanego turnieju była możliwość gry i toczenia pojedynków z bardzo dobrymi drużynami. Mimo zmęczenia podróżą oraz innym typem nawierzchni piłkarskiej zawodnicy/ki Szkółki Piłkarskiej walczyli w każdym meczu bardzo ambitnie, próbując swoje braki piłkarskie nadrabiać wolą walki z zawodnikami z Niemiec.

Warto przypomnieć, iż turniej graliśmy z drużynami z kraju aktualnych Mistrzów Świata, Mistrzów Europy do lat 21 oraz Mistrzów turnieju konfederacji.

Bagaż doświadczeń oraz wiedzy, jaki przywieźliśmy z turnieju powinien zaprocentować w dalszym szkoleniu naszych dzieciaków, a możliwość konfrontacji piłkarskiej jest dla Nas bezcenna.

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Niemiec za ciepłe przyjęcie oraz opiekę podczas turnieju, a zaproszenie za rok na turniej bardzo nas ucieszyło i na pewno z niego skorzystamy. Jeszcze większe podziękowania kierujemy dla naszych wiernych kibiców/rodziców, na których doping i wsparcie mogliśmy liczyć w każdym z meczów.
Za pomoc przy organizacji wyjazdu serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Lipce Reymontowskie – Jerzemu Czerwińskiemu oraz firmie TOM-DAR OKNA I DRZWI z Łyszkowic.

Wyniki turnieju:
Faza eliminacyjna, grupa A– 1 drużyna:
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – BSV GW Neukölln 0:3
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – Tennis Borussia D. I 0:5
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – BSC Hertha Berlin 2:5

Faza eliminacyjna, grupa C – 2 drużyna:
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – TSV Rudow White 0:6
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – FK Srbija 0:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – Berliner AK 0:6

Grupa Srebrna wyniki 1 i 2 drużyna:
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – Szkółka Piłkarska GOKSiR White 1:0
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – FV Preussen Eberswalde 1:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – TSV Rudow Red 0:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – TSV Rudow Red 2:0
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – FV Preussen Eberswalde 0:4
Szkółka Piłkarska GOKSiR White – BSV GW Neukölln 0:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red – 1.FC Union Berlin 0:4

Skład naszych drużyn w turnieju:
Szkółka Piłkarska GOKSiR Red: JULIAN PIETROWSKI, AMELIA GŁUSZEK, NATALIA GŁUSZEK, PAULINA WOJDAK, PATRYK MARAT, FABIAN STARZEC, IGOR BARAŃCZYK, KRZYSZTOF KOC, PATRYK KUBIK

Szkółka Piłkarska GOKSiR White: SZYMON MARAT, DARIUSZ KROC, ADAM MASZKOWSKI, ARTUR CZERWIŃSKI, BARTOSZ NOWAK, JAKUB NOWOGÓRSKI, ADAM KUCHTA, BARTOSZ JAROSIŃSKI

Trener: Sławomir Supera
Kierownik drużyn: Witold Pietrowski