Obchody XV lecia Koła Łowieckiego nr 21 „HUBERTUS”

17 czerwca w Lipach Reymontowskich odbyły się obchody XV lecia Koła Łowieckiego nr 21 „HUBERTUS” w Łodzi.
Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w intencji dawnych i obecnych członków koła. Następnie uczestnicy uroczystości przeszli do Muzeum Regionalnego im. Wł. St. Reymonta zwiedzić wystawę poświęconą XV leciu Koła „HUBERTUS”. Dalsza część uroczystości odbywała się w GOKSiR.
Zasłużeni członkowie koła „ HUBERTUS” zostali uhonorowani odznaczeniami łowieckimi, w tym gronie znaleźli się mieszkańcy gminy Lipce Reymontowskie: Tomasz i Przemysław Murgrabia oraz Mirosław Pryk.
W imieniu koła prezes Andrzej Sontag odebrał życzenia i upominki okolicznościowe m.in. z rąk Danuty Łaskiej – przewodniczącej Rady Gminy Lipce Reymontowskie i Jerzego Czerwińskiego – wójta Gminy Lipce Reymontowskie. W imieniu GOKSiR oraz A.Z.R. im. Wł. St. Reymonta pamiątkową statuetkę wręczyli Tomasz Milewski – dyrektor GOKSiR oraz Jerzy Murgrabia – odtwórca roli Boryny.
Specjalnie wykonane z okazji jubileuszu pamiątkowe medale otrzymali m.in. Danuta Łaska, Jerzy Czerwiński, Tomasz Milewski, Aleksander Dałkowski – sołtys wsi Lipce Reymontowskie oraz inni goście.
Imprezę zakończyła biesiada myśliwska.