TURNIEJ W SIERADZU

Aktualności, GOKSIR, Szkółka Piłkarska

 

11 czerwca br. grupa 2008 Szkółki Piłkarskiej wzięła udział w turnieju „Młodzi z Pasją” organizowanym przez Wartę Sieradz JR. W turnieju udział wzięło 25 drużyn z całej Polski.
Największa trudnością dla naszych małych piłkarzy i piłkarek było tego dnia słońce i upał. Po zakończeniu turnieju trener naszej drużyny nie krył zadowolenia z postawy swoich małych piłkarzy/ek. Możliwość konfrontacji i rywalizacji piłkarskiej jak równy z równym z takimi drużynami jak Skra Częstochowa czy Pogoń Zduńska Wola, która niedawno wróciła z elitarnego turnieju z Leverkusen, gdzie pokazała się z bardzo dobrej strony – jest dla naszej drużyny bardzo dużym wyróżnieniem. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika naszej drużyny – Julka Pietrowskiego

Wyniki Turnieju – faza Eliminacyjna :
Szkółka Piłkarska GOKSiR : NER Poddębice 4:3
Szkółka Piłkarska GOKSiR : SKRA Częstochowa 1:3
Szkółka Piłkarska GOKSiR : Pogoń Zduńska Wola I 1:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR : Orlik Kraszewice 1:0

Wyniki Turnieju – faza Ekstraklasy:
Szkółka Piłkarska GOKSiR : Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
Szkółka Piłkarska GOKSiR : Talent Burzenin 1:1
Szkółka Piłkarska GOKSiR : Oranje Konin 2:2
Szkółka Piłkarska GOKSiR : LZS Justynów 0:2

Skład Drużyny: Julian Pietrowski, Amelia Głuszek, Natalia Głuszek, Patryk Marat, Szymon Marat, Artur Czerwiński, Fabian Starzec, Paulina Wojdak, Adam Kuchta, Krzysztof Kroc, Adam Maszkowski, Igor Barańczyk
Trener: Sławek Supera