Posiedzenia Społecznej Rady Programowej GOKSiR

Aktualności, KULTURA

27 grudnia w odbyło się posiedzenia Społecznej Rady Programowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich.
Tematyką posiedzenia było: przedstawienie projektu programu działania GOKSiR w Lipcach Reymontowskich na rok 2017, zgłoszenie propozycji i uwag do projektu, zaopiniowanie projektu programu działania GOKSiR w Lipcach Reymontowskich na rok 2017 oraz sprawy różne.
Projekt programu został poszerzony o:
– wyjazd na pokazy lotnicze do Radomia
– wyjazd dzieci ze Szkółki Piłkarskiej GOKSiR (2 grupy) do Warszawy, m.in. na Stadion Narodowy PGE- – wyjazd do Łodzi, w programie m.in. zwiedzanie dworca Łódź Fabryczna
– wyjazd do Warszawy
– Wspólnie z LGD „Gniazdo” organizacja rajdu rowerowego szlakiem miejsc, w których nagrywano film i serial „Chłopi”.
Realizacja tych założeń będzie uzależniona od posiadanych środków finansowych.
Rada po uwzględnieniu propozycji i uwag pozytywnie zaopiniowała projekt programu działania GOKSiR w Lipcach Reymontowskich na rok 2017.