Rodzinny interes

Wyjazd do Teatru Małego przy Manufakturze na spektakl ,,Rodzinny Interes”

Aktualności

11 marca GOKSiR zorganizowała wyjazd do Teatru Małego przy Manufakturze na spektakl „Rodzinny interes”. Na spektakl pojechała 45-osobowa grupa mieszkańców z naszej gminy i nie tylko.

Sztuka ta oparta jest na historii Ireny i Eryka, małżeństwa z długim stażem, prowadzące mały hotelik prężnie działający w okolicy Skierniewic. Zakochana w sobie para właścicieli zaczyna jednak odczuwać obawę przed osamotnieniem na stare lata i pyta się losu wprost: co dalej z “Komedią”, bo tak nazywa się ów niewielki przybytek turyzmu w środku Polski. Irena, była zawodowa aktorka, dla której w swoim czasie świątynią był teatr, marzy, by ich jedyny syn Piotr znalazł nareszcie żonę, ustatkował się i przejął Hotel “Komedia” we wsi Orkany/k. Skierniewic… Cóż, jak to w komedii bywa, wszystko powinno się skończyć dobrze.

Rodzinny interes