Święto Kobiet w Gminie Lipce Reymontowskie

17 marca w lipieckim ośrodku kultury odbył się Gminny Dzień Kobiet. Imprezę rozpoczęli Wójt Gminy Marek Sałek i Przewodnicząca Rady Gminy Anna Czajka przekazując wszystkim Paniom serdeczne i ciepłe życzenia. Do Pań popłynęły też wyrazy uznania i podziwu, bo to zwykle kobiety są podporą, ostoją i powiernikiem w każdym domu. Po słowach powitania rozpoczął się występ kabaretu Koń Polski. Artyści znani z największych scen kabaretowych bawili do łez zgromadzoną publiczność, nie zabrakło również występu na bis. Po solidnej dawce śmiechu, każda z Pań z rąk wójta gminy, wspieranego przez męską asystę, otrzymała kwiaty i pamiątkowy kalendarz.

W dalszej części programu Panie podziwiały wystawę malarską, na którą złożyły się barwne i oryginalne obrazy Jacka Winkla. Równolegle do wernisażu na scenie wystąpili Dominika Lange i Adam Ogrodniczek, którzy nadali wydarzeniu niepowtarzalny kameralny klimat wykonując znane i popularne piosenki. Podczas uroczystości nie zabrakło również salonu fotograficznego FOTO MILEJKA, który zaprosił wszystkie Panie na indywidualne sesje zdjęciowe, by uchwycić niepowtarzalne piękno każdej z obecnych Pań.

Wspaniałe występy, klimatyczna muzyka, głębia obrazów, mile spędzony wieczór, wyjątkowy czas na spotkania, serdeczne uśmiechy i rozmowy przy słodkim bufecie na długo pozostaną w naszej pamięci.