Zapraszamy do udziału w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM ph. „Rodzinny stroik wielkanocny”

Aktualności, GOKSIR
➡ORGANIZATOR
• Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich

➡CELE KONKURSU
• propagowanie tradycji związanej z tematyką świąt wielkanocnych,
• zaangażowanie całej rodziny w podtrzymywanie tradycji,
• kultywowanie tradycji tworzenia stroików świątecznych z pokolenia na pokolenie,
• rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
• rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie kreatywności,
• nawiązanie bliższych relacji rodzinnych przez wspólne wykonywanie prac,
• rozwijanie umiejętności manualnych i wykorzystywania technik plastycznych.

➡UCZESTNICY KONKURSU:
Konkurs adresowany jest do dzieci i ich rodziców z terenu Gminy Lipce Reymontowskie.

➡WARUNKI UCZESTNICTWA:
• W konkursie biorą udział prace wykonane przez dzieci i ich rodziców
• Stroik wielkanocny powinien nawiązywać tematycznie do tradycji związanej ze świętami wielkanocnymi
• Prace niezgodne z tematyką konkursu nie będą oceniane
• Wielkość i technika wykonania prac dowolna
• Uczestnicy konkursu – rodziny – mogą zgłosić 1 pracę
• Prace należy dostarczyć w formie zdjęć (3 fotografie stroika)
• Zdjęcia należy zamieścić pod postem na stronie https://www.facebook.com/GoksirLipceReymontowskie lub przesłać na adres e – mail: goksir@op.pl do dnia 07.04.2021 r. ,w temacie maila należy zamieścić KONKURS – RODZINNY STROIK WIELKANOCNY
• Przekazanie prac jest jednoznaczne z uznaniem regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie udziału w konkursie – „Rodzinny stroik wielkanocny”
• Kontakt telefoniczny i e-mail 46/831-61-79, goksir@op.pl

➡OCENA PRAC:
• Prace zostaną ocenione przez powołaną Komisję Konkursową
• Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna
• Kryteria oceny: kreatywność i oryginalność; estetyka i staranność wykonania; nawiązanie do tematyki konkursu; wkład pracy i walory plastyczne (kolorystyka, kompozycja, dodatki).
• Z wszystkich nadesłanych zdjęć stroików wielkanocnych zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają nagrody
• Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej http://goksirlipce.pl/wp/ oraz na profilu https://www.facebook.com/GoksirLipceReymontowskie w dniu 09.04.2021 r.
• terminie oraz formie wręczenia nagród dla laureatów konkursu Organizator poinformuje na stronie internetowej GOKSiR oraz na profilu Facebook.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
ŻYCZYMY POWODZENIA!!!

Klauzula informacyjna
TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipcach Reymontowskich z siedzibą w Lipcach Reymontowskich (96-127) przy ulicy Reymonta 24.
DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: goksir@op.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez email:  inspektor@4consult.com.pl .

Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA Dane osobowe będą przetwarzane w celu zorganizowania oraz udziału uczestnika
w gminnym konkursie plastycznym pn. „Wielkanocny stroik okienny”.
ODBIORCY DANYCH LUB KATEGORIE ODBIORCÓW DANYCH W związku z przetwarzaniem danych w celach wskazanych powyżej, dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, na podstawie przepisów prawa.
OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych powyżej celów przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.
PRAWA PODMIOTÓW DANYCH Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia swoich danych.

Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem.

PRAWO WNIESIENIA SKARGI Rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
INFORMACJA O DOWOLNOŚCI PODANIA DANYCH Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkowało niemożnością udziału w organizowanym gminnym konkursie plastycznym pn. „Rodzinny stroik wielkanocny”.