Teatrzyk dla dzieci

Aktualności, EDUKACJA, GOKSIR

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia 16 grudnia w sali widowiskowej GOKSiR odbyły się spektakl teatralny dla dzieci pt. „Świąteczny dar – magia i czar”. Z uwagi na dużą liczbę dzieci przedstawienie odbyło się w dwóch turach. Przedstawienie zaprezentował Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. Widowisko obejrzało ok. 200 dzieci z klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci z przedszkoli z terenu gminy Lipce Reymontowskie.

Była to pouczająca opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni, osadzona w zimowej scenerii. Mały Tygrysek i jego przyjaciele –  Żabka oraz Króliczek zabrali najmłodszych w wyprawę pełną przygód i odkryć, w której dzieci miały chwilę, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem. Przedstawienie ukazało magię Świąt i ich wartość w życiu człowieka.

Fundatorem spektakli był GOKSiR w Lipcach Reymontowskich.