Sukcesy lipczaków

6 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbył się II Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów. Wzięło w nim udział 33 wykonawców, z 3 województw: łódzkiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

W kategorii: zespoły wokalne zwyciężył „Zespół bez Nazwy”.  Za naszym zespołem sklasyfikowano grupy wokalne, m.in.” ze Zduńskiej Woli, Szydłowca, Opoczna i Ujazdu. W tej kategorii startowało 9 zespołów.

Skład zespołu: Józef Bartosiewicz, Aleksander Dałkowski, Leszek Dałkowski, Marek Dziuda, Włodzimierz Gala, Marek Kowalski, Tomasz Milewski i Michał Ogrodniczek.

Organizator kabarety oceniał wspólnie z teatrami, w tym z teatrami tańca. „Kabaret bez Nazwy” za program z „Chłopami zawsze….”  zdobył III miejsce. Pierwsze miejsce w tej kategorii przyznano Teatrowi Tańca „Ladies Dance” ze Zduńskiej Woli. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały Teatr Tańca z Opoczna i kabaret z Końskich.

Skład kabaretu: Marek Dziuda, Zofia Gala, Irena Milewska, Tomasz Milewski, Michał Ogrodniczek, Edyta Pintara, a pomagali im w występie zajmując się sprawami technicznymi: Ewelina Klimczyk i Sławomir Supera.

Przed kabareciarzami z Lipiec następny przegląd już wkrótce w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy!