Wyjazd feryjny do Łodzi

Aktualności, EDUKACJA, GOKSIR

22 lutego GOKSiR w Lipcach Reymontowskich zorganizował wyjazd do Łodzi do Kręgielni „Król Kul”, parku trampolin SALTOS (Srebrzyńska) oraz i McDonald’s.

Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt w kręgielni. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.

Kolejnym punktem wyjazdu były zajęcia w Parku Trampolin SALTOS. Pobyt w parku okazał się niezwykłą lekcją wychowania fizycznego. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, dzieci i młodzież korzystała z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój oraz wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.